Hakkında

Bir dili öğrenmenin ilk basamağı dilbilgisini öğrenmektir. Cümle yapıları, zaman kalıpları vb. unsurlar bir dili öğrenirken ilk olarak özümsenmesi gereken kavramlardır.

Cümle kurmanın kurallarını öğrendikten sonra duygu ve düşüncelerimizi ifade edebilmek için kelimelere ihtiyaç duyarız. İngilizce öğrenirken de durum farklı değildir.

Kelimos.com ile İngilizce öğrenirken ihtiyaç duyacağınız kelimeleri kelime kartlarıyla öğrenebilirsiniz. Sitede yer alan İngilizce kelime kartları gerçek hayattan bildiğimiz kelime kartlarından esinlenerek oluşturulmuştur. Kartların ön yüzünde İngilizce kelimeler, arka yüzünde ise Türkçe karşılıkları yer almaktadır.

Site kim tarafından yapılmıştır?

Kelimos.com sitesi Özhan Dönder tarafından hayata geçirilmiş bir projedir. Sitenin kurucusu hakkında daha detaylı bilgi için http://www.ozhandonder.net/hakkimda adresini ziyaret edebilirsiniz.

Görüşleriniz ve Sorularınız İçin

Kelimos.com ile ilgili görüş, öneri ve sorularınız için İletişim sayfasında yer alan iletişim formunu kullanabilirsiniz. Mesajlarınıza en kısa sürede dönülmesi için özen gösterilecektir. İlginiz için teşekkürler.